GAMES OF DECEMBER 21st

WRESTLING

Redwood River Riot – Day 1

1 Fairmont-Martin County West 75.5
2 Marshall 59.5
3 Sartell-Saint Stephen 57.0
4 Atwater-Cosmos-Grove City 54.5
5 Redwood-River Valley 49.0
6 Tracy-Milroy-Balaton-Westbrook-Walnut-Grove 47.0
7 Tri-City United 41.0
8 Canby 36.5
9 Blue Earth Area 36.0
9 Windom-Mountain Lake 36.0
11 Saint James Area 35.5
12 Litchfield 33.0
13 St. Peter 31.0
13 Worthington 31.0

BOYS HOCKEY

Dodge County 6, Fairmont Area 2

BOYS BASKETBALL

Bethlehem Academy 46, Maple River 38

Jackson County Central 93, Windom 86

Luverne 87, Fulda 45

Mankato East 62, Rochester Century 56

Minnesota Valley Lutheran 62, Martin County West 61

Sleepy Eye 68, St. Clair 57

St. James Area 68, New Ulm 45

United South Central 60, New Richland-H-E-G 59

Waseca 98, Blue Earth Area 60

Winona 61, Mankato West 50

*

Minneota Tournament=

First Round=

Lakeview 63, Heron Lake-Okabena 49

Minneota 71, Westbrook-Walnut Grove 62

*
Algona 68, Bishop Garrigan 60
George-Little Rock 55, Sibley-Ocheyedan 35
Lake Mills 68, North Iowa, Buffalo Center 27
Okoboji, Milford 69, West Lyon, Inwood 61
Spirit Lake 74, PAC-LM 58

GIRLS PREP BASKETBALL=

Lake Crystal-Wellcome Memorial 81, Nicollet/Loyola 53

Luverne 82, Heron Lake-Okabena 18

Mankato East 63, Rochester Century 35

Mankato West 76, Winona 30

Maple River 55, Bethlehem Academy 31

Martin County West 55, Madelia 19

Medford 48, Waterville-Elysian-Morristown 44

Minneota 76, Isle 16

Mountain Lake Area 75, Ellsworth 37

Murray County Central 82, Edgerton 56

New Richland-H-E-G 75, United South Central 48

New Ulm 72, St. James Area 15

Northfield 70, Albert Lea 34

Sleepy Eye 51, St. Clair 44

Waseca 63, Blue Earth Area 39

Windom 61, Jackson County Central 56

*

Algona 67, Bishop Garrigan 43

George-Little Rock 61, Sibley-Ocheyedan 44

Lake Mills 48, North Iowa, Buffalo Center 35

Okoboji, Milford 53, West Lyon, Inwood 38

Spirit Lake 45, PAC-LM 23

West Hancock, Britt 80, Belmond-Klemme 22

Big Deals